Makroline Bilişim Reklam Danışmanlık

Boğazkent Mah. Selvi Sok. No:1/1-2 Kepez Çanakkale / 0850 303 9870 /

Makroline Bilişim Reklam Danışmanlık

 Güven ve teknoloji sunan , güvenlik teknolojilerinin her alanında müşterilerine anahtar teslim çözümler sağlamaktadır.

Makroline Bilişim  sektördeki teknolojik yenilikleri ve gelişimleri takip ederek , projelerini bu bilgiler ışığında son teknolojik gelişmeler çerçevesinde gerçekleştirir. Müşteri portföyünü ve çalışma alanlarını gün geçtikçe genişletmekte ve her alanda müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

İncele

Güvenlik Kamera Sistemleri

İhtiyacınız olan güvenlik sistemlerinin kapsama alanı ne kadar büyük olursa olsun, her türlü bina ve kampüs yerleşkesinde, iç ve dış olmak üzere, binanın tüm çevresinin düşük maliyet ve etkili bir yöntemle izlenmesini sağlayabiliriz..

İncele

Alarm Sistemleri

İşyerleri, fabrikalar, iş merkezleri, konut kompleksleri için özel konumları ve ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan hırsız alarm ve çevre güvenlik sistemleri en hassas ve en güvenli çözümleri Sizler için sunuyoruz..

İncele

Web Tasarım

Güncel tasarım trendlerine uygun konseptler oluşturarak sizin için en uygun tasarımı belirleriz. Müşteri için doğru olanı değil, sektör için gerekeni tartışır, ortaya çıkan fikri uygular ve farklılığını bu amaç çerçevesinde tam anlamıyla yerine getiririz.

İncele

Akıllı Ev Sistemleri

Yaşadığımız mekanlarda kullandığımız tüm donanımların, birarada tek merkezden kontrolüne imkan sağlayan sistemlerdir. Akıllı ev, kullanıcısına konfor, güvenlik ve kullanım maliyetleri tasarrufu sağlayan evlerdir.

İncele

Görüntülü Diafon Sist.

Güvenliğiniz, kapınız ve apartman görevlinizle konuşma sağlayabilirsiniz. Kapınız çaldığında, akıllı ev ünitesi üzerinden dış kapınızdaki veya güvenliğinizdeki misafirinizi görebilirsiniz. Güvenliğiniz, kapınız ve apartman görevlinizle konuşma sağlayabilirsiniz. Kapınız çaldığında, akıllı ev ünitesi üzerinden dış kapınızdaki veya güvenliğinizdeki misafirinizi görebilirsiniz.


incele
Akıllı Ev Sistemleri

Evinizdeki ışıkların, ısıtma/soğutma sistemlerinin, perde/panjurların, garaj ve giriş kapınızın belirli koşullara göre otomatik olarak çalışmasıdır.

Akıllı Ev otomasyonuyla sisteminize cep telefonunuzdan/tabletinizden/pc’nizden bağlanıp kontrol edebilir ve tek bir tuşla evinizi güvenlik moduna alabilirsiniz. Evden ayrıldığınızda kamerlarınızı, hareket sensörlerinizi, kapı/pencere sensörlerinizi, sireninizi aktive ederek davetsiz misafirlere karşı evinizi koruyabilirsiniz.
incele

Network Çözümler

Öğrenci Yurdu İnternet Sorunu Çözümü için, problemlerin neyden kaynaklandığını anlamak için yurt binasında network analiz çalışması yapmaktayız, yaptığımız network analizi sonucu problemlerin neden kaynaklandığı ve problemin nasıl çözülmesi gerektiği hakkında ayrıntılı raporu yurt yetkililerine sunmaktayız.urtlarda yapılan bir araştırmaya göre , öğrencilerin tekrar gelecek sene aynı yurdu seçme nedenlerinin en başında internet sistemi gelmektedir, yine yurtlarda yapılan diğer araştırmaya göre, öğrencinin kaldığı yurttan memnun olması için ilk şart olarak internet sisteminin hızlı sorunsuz olması gelmektedir


incele  

Referanslarımız

Tüm çabamız sizlerin bizlere karşı duymuş olduğunuz güvene layık olabilmektir.

Translate »